آیا گوگل مخالف کریپتو است؟ بازی Bitcoin Blast از گوگل پلی حذف شد
کاربر عمران صالحی

تحلیلگر بازارهای مالی--مدیرمالی--مشاور مالیاتی

آیا گوگل مخالف کریپتو است؟ بازی Bitcoin Blast از گوگل پلی حذف شد

گوگل در اقدامی بازی Bitcoin Blast را از مارکت خود حذف نموده است. گوگل اعلام کرده تعلیق و حذف این اپ از فروشگاه گوگل پلی به دلیل اقدام فریبکارنه صورت گرفته اما هنوز به طراحان و توسعه دهندگان این بازی، مورد فریبکارانه را اطلاع نداده است.

این بازی به کاربران خود امتیاز وفاداری اعطا می‌نمود. اپ Bitcoin Blast یک بازی جورچین 3تایی است که در این بازی شما می‌توانید امتیاز کسب کنید و امتیازات خود را تبدیل به بیت کوین نمایید. مدیرعامل این مجموعه آقای Amy Wan  اذعان داشته، نسخه اندورید بازی Bitcoin Blast از ماه می سال 2019 در فروشگاه گوگل پلی انتشار یافته است.

از زمان انتشار این بازی طبق صحبت‌های مدیر عامل این مجموعه حدود 800 هزار کاربر، 20 هزار رتبه بندی و 13 هزار نقد و بررسی باعث شده تا این بازی در رتبه‌های برتر پاداش بیت کوین قرا گیرد. ایشان در ادامه صحبت‌ها، تیم توسعه‌ای خود را متشکل از 5 نفر معرفی نمودند که برای ارائه هرچه بهتر خدمات سخت تلاش نموده‌اند.

بعد از اینکه گوگل این بازی را به دلیل اقدامات فریبکارانه از مارکت خود حذف نمود bling  به روزرسانی بازی خود را با شعار جدید "بیت کوین رایگان بدست آورید، بیت کوین را رایگان نقد کنید" انتشار داده است.

در مدت حذف این بازی هنوز سخنگوی گوگل پلی صحبتی انجام نداده است و در حال حاضر تیم توسعه دهنده این بازی نمی‌دانند دقیقا چه چیزی باید تغییر نماید تا این اپ در مارکت گوگل پلی مانند گذشته انتشار یابد.

گوگل چند وقتی است مالک و مدیر یوتیوب، سیستم عامل اندروید و کروم و محتوای های مرتبط با ارز دیجیتال را در لیست سیاه خود قرار داده است. گوگل در ماه‌های اخیر تنش‌های زیادی با جامعه ارز دیجیتال داشته است و رویکرد خود را طوری طراحی نموده که ابتدا اقدام می‌نماید و سپس به اصلاح اشتباه می پردازد.

گوگل این غول بزرگ موتورهای جستجوگر توسعه دهندگان این اپ را تهدید نموده تعلیق‌های بیشتر به هر نوعی باعث حذف حساب توسعه دهنده، بازرسی و حذف احتمالی حساب‌های مرتبط با گوگل این مجموعه می‌شود. این موضوع نگرانی مدیرعامل و توسعه دهندگان بازی Bitcoin Blast را بیشتر نموده است، زیرا تمام کسب و کار آن‌ها بر بستر گوگل اجرا شده است.

 

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما