تحلیل تکنیکال بیت کوین
کاربر عمران صالحی

تحلیلگر بازارهای مالی--مدیرمالی--مشاور مالیاتی

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین بعد از واکنش به میانگین متحرک 20 روزه به سرعت مسیر خود را تغییر داد. این موضوع می‌تواند سیگنال مناسبی برای خرید این ارز دیجیتال پرطرفدار دنیا باشد.

بیت کوین پس از رشد مناسبی که در پی تنش بین ایران و آمریکا از خود به ثبت رساند، بار دیگر با نزول مواجه شد که معامله گران از این موقعیت استفاده کردند و نسبت به خرید بیت کوین اقدام نمودند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین این بازگشت قیمتی می‌تواند بیت کوین BTC را تا میانگین 200 روزه خود یعنی عدد 8966 دلار برساند و به این سطح مقامتی مهم واکنش نشان دهد. اگر معامله گران کریپتو کارنسی بتوانند بیت کوین را به بالای 9200 دلار برسانند که مقاومت مهم خود را رد کرده باشد می‌توان امیدوار بود این ارز دیجیتال تا 10360 دلار رشد نماید.

اما تردید بین خرس‌ها و گاو‌ها می‌تواند باعث شود چند روزی این بازار به حالت ساید تبدیل شود. با توجه به شیب مسطح میانگین متحرک و همچنین RSI  انتظار تثبیت قیمت در کوتاه مدت را داریم. چنانچه معامله گران از بیت کوین حمایت نکنند، این ارز میتواند تا سطح حمایتی 7856 دلار ریزش نمایند. توصیه ما این است که معامله گردان در این صورت حد ضرر خود را در قیمت 7600 دلار حفظ نمایند.

 

 

 

 

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما