فروش بلیط 2020 UEFA با فن آوری بلاک چین
کاربر سمیرا محمدی

نویسنده

فروش بلیط 2020 UEFA با فن آوری بلاک چین

 

شرکت Alpha Wallet  یکی از فعالین حوزه بلاک چین و فروش توکن در بخش‌های اقتصادی است که توسط 4 بنیانگذار راه اندازی شده، است. بنیانگذاران این شرکت بین 3 تا 5 سال سابقه در زمینه blockchain دارند. این شرکت به تازگی اعلام کرده است در مسابقات پیش روی جام ملت‌های اروپا یورو 2020 با اتحادیه فوتبال اروپا در زمینه فروش بلیط همکاری خواهد نمود.

این شرکت در نظر دارد 20 هزار توکن را با ادغام در بلاک چین اتریوم جهت فروش بلیط های یورو 2020 (جام ملت های اروپا ) ارائه دهد. بر اساس گزارش منتشر شده مدیرعامل و بنیانگذار شرکت آلفا والت اعتقاد دارد، چنانچه بتوانند 50 درصد ار بلیط‌های جام ملت‌های اروپا را با استفاده از توکن‌های بلاک چین ایجاد و به فروش برسانند. میزان بسیار زیادی به صورت ناخواسته بدون اینکه خودشان اطلاعی داشته باشند جذب ارزهای دیجیتال خواهند شد.

شرکت آلفا والت کیف پول خود را برای فروش توکن در جام جهانی 2018 روسیه نیز آزمایش نموده است.آلفا والت سعی دارد راهکارهایی برای جلوگیری از کلاه برداری،مقیاس پذیری و عدم وجود مقررات در بازارهای ثانویه پیدا نماید.

بنیانگذار و مدیر عامل آلفا والت اظهار داشت با توجه به اینکه بلیط ها بر بستر بلاک چین ایجاد می شوند، درستی بلیط‌ها همزمان تایید خواهد شد با شرایط ذکر شده امکان انتقال مستقیم و همتا به همتای بلیط میسر خواهد شد واز جعلی بودن بلیط ها جلوگیری بعمل می آورد.

چنانچه شخصی بلیط را خریداری نموده باشد و قصد فروش آن را داشته باشد همانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌تواند آن را به فروش برساند.مدیر عامل شرکت آلفا با توجه به آمار خرید بلیط های دیجیتال که حدود 941 میلیون و 400 هزار می باشدبیان داشت این افراد می توانند جذب بلاک چین شوند.

ژانگ معتقد است در آینده خیلی نزدیک بلاک چین اماده توزیع توکن برای بخش های اقتصادی جهان است در حال حاضر تکه های زیاد گم شده ای وجود دارند که وقتی پیدا شوند و در کنار یکدیگر قرار بگیرند می توانند برای تمام بخش های اقتصادی جهان توکن ایجاد نمایند.

 

جهت استفاده از کیف پول اتریوم شرکت آلفا والت، می‌توانید به وب سایت رسمی این شرکت به آدرس اینترنتی https://alphawallet.com/  مراجعه نمایید.

 

 

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما