شاخص و مقاومت مهم 980 هزار واحدی
کاربر عمران صالحی

تحلیلگر بازارهای مالی--مدیرمالی--مشاور مالیاتی

شاخص و مقاومت مهم 980 هزار واحدی

عرضه های امروز هم نتوانست باعث منفی شدن شاخص شود و شاخص همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد. بازار روز دوشنبه 15 اردیبهشت با حدود 23 هزار واحد افزایش به مقاومت مهم خود را 980 هزار واحد رسید. با این تفاسیر باید منتظر ماند تا واکنش معامله گران به این مقاومت را مشاهده کنیم. انتظار می رود شاخص در روزهای آینده با فشار فروش مواجه شود و در برخی از سهم هایی که بصورت حبابی رشده نموده اند صف های فروش سنگین را مشاهده نماییم.

در پایان معاملات امروز بازار بورس 1 میلیارد و 623 میلیون سهم داد و ستد شد که ارزش آن معادل 143 هزار و 335 میلیارد ریال است. در بازار بورس امروز نمادهای وبملت، وتجارت، وبصادر، غگل، فولاد، ومعادن و خگستر جز نمادهای پربیننده بودند و فارس، فولاد، فملی، شپنا، کگل، وبملت و کچاد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشته اند.

در بازار فرابورس امروز شاخص با 141 واحد افزایش به 11 هزار و 226 واحد رسید. نمادهای سبزوا، کرمان، مادیرا، تبرک، دماوند، حآسا و زاگرس  جزء نمادهای پربیننده و نمادهای میدکو، صبا، شگویا، ارفع، هرمز و فرابورس بیشترین تاثیر مثبت و نماد دماوند بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشته اند.

 

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما