تحلیل تکنیکال بیت کوین
کاربر عمران صالحی

تحلیلگر بازارهای مالی--مدیرمالی--مشاور مالیاتی

تحلیل تکنیکال بیت کوین

 سرعت شیوع ویروس کرونا در سطح جهان شتاب بیشتری گرفته است. این شتاب باعث گردیده ترس از رکود اقتصادی و همچنین تلفات بیشتر این بیماری و همچنین تعطیلی صنایع مختلف دلار در سطح جهان با تقاضای بالایی به عنوان یک ارز فیزیکی ارزشمند مورد توجه قرار گیرد. این در حالی است که ایالات متحده آمریکا طی هفته های گذشته محرک هایی برای بازار سرمایه در نظر گرفته است. آمریکا با تصویب 2 تریلیون دلار سعی در نجات اقتصاد خود و کمک به بیزینس های خود دارد تا ویروس کرونا آمار بیکاری کمتری را به همراه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال بیت کوینهنوز بیت کوین نتوانسته سیگنالی برای خرید صادر نماید. اما فعالیت مجدد خانه های ماینری در چین در حال بازگشت به حالت سابق است و با توجه به نزدیک شدن به هاوینگ این مسئله می تواند محرکی برای بیت کوین باشد.

در حال حاضر با توجه به دیدگاه سرمایه گذاران نسبت به خرید دلار به عنوان یک دارایی امن و با ارزش، ارزش بیت کوین باز هم می تواند با کاهش روبه رو شود و تا سطوح حمایتی خود در 5400دلار، 4650 دلار و 3100 دلار روند نزولی داشته باشد. سرمایه گذاران در حوزه ارزهای دیجیتال امیدوارند پس از آرام شدن شرایط در سطح جهان حجم بسیاری از پول های سرگران به سمت ارزهای دیجیتال کشانده شود و بار دیگر این ارز دیجیتال با افزایش روبه رو شود.

در صورتی که بیت کوین بتواند مقاومت 7200 دلاری خود را پشت سر بگذارد می تواند تا سطوح مقاومتی 7900 دلار، 9050 دلار و 11000 دلار رشد نماید.

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما