اندروبیلی بزرگترین مخالف بیت کوین
کاربر عمران صالحی

تحلیلگر بازارهای مالی--مدیرمالی--مشاور مالیاتی

اندروبیلی بزرگترین مخالف بیت کوین

اندرو بیلی، رئیس بانک مرکزی انگلستان یکی از مخالفان بزرگ بیت کوین است. ایشان به سرمایه گذاران در حوزه بیت کوین هشدار داده باید مراقب از دست رفتن کل دارایی خود در بازار باشند.

اندرو بیلی در حالی امروز رئیس بانک مرکزی انگلستان شد که قبل از او مارک کارنی ریاست هفت ساله این بانک را برعهده داشته است. اندرو بیلی که سابقه طولانی در حوزه بانکداری را دارد در بدترین شرایط اقتصادی چند دهه اخیر بر روی صندلی ریاست بانک مرکزی انگلستان خواهد نشست.

علاوه بر مشکلات و دشواری ها برای تعیین و سیاست های پولی انگلستان بعد از خروج از اتحادیه اروپا، اندرو بیلی باید چاره ای برای گذر از بحران کرونا هم بیندیشد. ریاست اندرو بیلی میتواند قوانین سختگیرانه ای برای ارز دیجیتال در این کشور به همراه داشته باشد زیرا ایشان یکی از مخالفان سرسخت بیت کوین است.

اندرو بیلی در جلسه ای که با قانون گذاران در پارلمان انگلستان داشته است اظهار نمود سرمایه گذاران باید منتظر از بین رفتن تمام دارایی شان در این بازار باشند چون بیت کوین دارای ارزش ذاتی نمی باشد.

در سال 2017 اندرو بیلی هشدارهایی درباره از دست رفتن دارایی در بیت کوین داده بود در آن زمان بیت کوین در حال نزدیک شدن به 20 هزار دلار بود و اندرو بیلی ریاست FCA انگلستان را بر عهده داشت. اکنون یکبار دیگر بیت کوین با اظهار نظر ایشان وارد روند نزولی شده و با پایین سطح خود رسیده است در حال حاضر ارزش هر بیت کوین برابر با 4615 دلار است.

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما