تیرماه 1399 زمان برگزاری الکامپ 2020
کاربر عمران صالحی

تحلیلگر بازارهای مالی--مدیرمالی--مشاور مالیاتی

تیرماه 1399 زمان برگزاری الکامپ 2020

طبق اطلاعیه سازمان نظام صنفی یارانه‌ای کشور، امسال نمایشگاه الکامپ در تیرماه 1399 برگزار خواهدشد. پیش ثبت نام این نمایشگاه از ابتدای اردیبهشت 1399 آغاز و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ با عنوان الکامپ 2020 در زمینه‌های تجارت الکترونیک، کامپیوتر و الکترونیک از 24 تیرماه تا 27 تیرماه 99 در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد.

نمایشگاه الکامپ برای فعالان در زمینه‌های ارائه دستاوردها در عرصه‌های خدمات، محتوا، طراحی، ساخت و تولید، پشتیبانی از محصولات، کامپیوتر، اقتصاد دیجیتال و مخابرات طراحی شده است و این رویداد بزرگترین رویداد فناوری در کشور است.

این نمایشگاه فرصت رقابتی است که سالانه تمامی ذینفعان توسعه اقتصاد دیجیتال در بخش‌های دولتی و خصوصی با بررسی فرصت‌ها و تهدید‌های موجود در این بازار به بازارسازی و جایگاه سازی برای عرضه محصولات و خدمات پا به عرصه رقابت می‌گذراند و تمام تلاش‌های خود را در یک سال اخیر در معرض دید مشتریان و استفاده کنندگان قرار می دهند.
در حال حاضر شرکت‌های دانش بنیان و ذینفعان اقتصاد و تحول و توسعه دیجیتال در حوزه‌های محتلف نقش بسزایی در دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم ایفا می‌نمایند. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با شعار "آینده بهتر" امیدوار است تا با برگزاری هرچه بهتر این رویداد فناوری و حضور بزرگان و خلاقان این بازار موجب پیشرفت صنعت و کمک به اقتصاد کشور شود.

فعالان شرکت کننده در این رویداد فناوری، جهت استفاده عادلانه از فضای نمایشگاهی می‌توانند در روزهای ابتدایی اردیبهشت 99 ثبت نام خود را انجام دهند زیرا این پیش ثبت نام همانند دوره‌های گذشته در اختصاص و جانمایی مناسب غرفه موثر خواهد بود. دبیرخانه رویداد فناوری الکامپ سعی دارد، تا از تمام ظرفیت نمایشگاه الکامپ 2020 برای ارتقا جایگاه حوزه فاوا و همچنین رونق کار فعالان این حوزه استفاده نماید و قرار است جزئیات این برنامه در اطلاعیه ای بعدی به اطلاع عموم رسانده شود.
 

پست های مرتبط

0 نظرات

نظر شما