تحلیل وخارزم

تحلیل تکنیکال وخارزم

در ادامه به تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری خوارزمی با نماد وخارزم خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
شاخص بورس

شاخص و مقاومت مهم 980 هزار واحدی

اختلال سامانه معاملاتی بورس و از دسترس خارج شدن سامانه معاملاتی بعضی از کارگزاریها موجب اعتراض معامله گران شد. این در حالی است صفحه نمادهای سایت سازمان بورس اوراق بهادار نیز با مشکل رو به رو بود و گاهی صفحه معاملات را نمایش نمی داد.

ادامه مطلب

آریا ساسول عرضه اولیه بعدی

آریا ساسول با نماد آریا قرار بود پایان سال 98 عرضه اولیه شود اما این اتفاق نیفتاد تا همه منتظر عرضه اولیه این سهم به عنوان اولین عرضه اولیه در سال 99 باشند اما هفته گذشته سهم صبا عرضه اولیه شد و در حال حاضر شنیده ها از عرضه اولیه سهم آریا در روز 4 شنبه 27 فروردین حکایت دارند.

ادامه مطلب
حسن قالیباف اصل

حسن قالیباف اصل سکاندار بورس شد

امروز با تصویب شورای عالی بورس حسن قالیباف اصل سکاندار سازمان بورس شد.

ادامه مطلب
شاخص بورس

شاخص وارد کانال 600 هزار واحدی شد

امروز شنبه 23 فروردین سال 99، شاخص با افزایش 10 هزار و 803 واحدی به عدد 608 واحد رسید. امروز ارزش معاملات به 5 هزار و 700 میلیارد تومان رسید.

ادامه مطلب
ارز دیجیتال ترون

ارز دیجیتال ترون (Tron) چیست؟

ارز دیجیتال ترون در ژوئن 2018 را راه اندازی کرد و از آن زمان گسترش پیدا کرد تا به یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک چین تبدیل شود. TRX نشانه اختصاصی رمزنگاری ترون است.

ادامه مطلب
شاخص بورس

شاخص در یک قدمی اولین مقاومت خود

شاخص بورس پس از ریزش دیروز امروز روند صعودی خود را از سر گرفت و وارد کانال 580 هزار واحد شد. امروز شاخص با 13 هزار و 860 واحد به 583 هزار و 534 واحد رسید.

ادامه مطلب
عرضه اولیه پدیده

عرضه اولیه پدیده شاندیز با نماد گتوشا

شرکت پدیده شاندیز چند سالی است که به حالت تعلیق درآمده ولی اخبار خوبی طی سال 98 برای سهامدارن داشته است. اکنون این سهم در بازار پایه فرابورس درج نماد شده است.

ادامه مطلب
شاخص بورس

وضعیت بازار 18 فروردین 99

بازار پس از چند روز وضعیت مثبت و صعودی امروز با 4 هزار و 143 واحد کاهش به 569 هزار و 761 واحد رسید. احتمال دو عرضه اولیه در فروردین 99 وجود دارد.

ادامه مطلب
ریپل

ریپل چیست؟ تعریف، مزایا و معایب این ارز دیجیتال

ریپل در اصل یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که در سال 2013 جهت کاهش هزینه‌های مدیریت فعالیت‌های بانکی ایجاد شد. ریپل در واقع جایگزین بیت کوین و اتریوم است و به طور خاص برای بانک‌ها ایجاد شده است.

ادامه مطلب
اوراق بهادار آمریکا

قوانین sec دست به گریبان صرافان و ارزهای دیجیتال

پس از محکوم شدن تلگرام و ارز دیجیتال تون به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار آمریکا، اکنون نوبت به صرافی های بزرگ رسیده است که از روز جمعه با سیل اتهامات و شکایات در دادگاه فدرال نیویورک مواجه شده اند.

ادامه مطلب
ارز دیجیتال

ثبت امتیاز نقشه ناوبری جنرال موتور

جنرال موتور یکی از بزرگترین و مهم ترین تولید کنندگان خودرو به دنبال یک سیستم مسیریابی نقشه مبتنی بر بلاچین است. این سیستم داده ها را از سنسور ماشین دریافت می نماید و با استفاده از داده ها یک نقشه کامل و قابل اعتماد برای مسیریابی درست در اختیار خودروهای خودران قرار می دهد.

ادامه مطلب